Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مرد عنکبوتی : عکس فیلم کارتون و اسباب بازی مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی : عکس فیلم کارتون و اسباب بازی مرد عنکبوتی

طرفداران مرد عنکبوتی قطعا نسخه توی بیز Toy Biz را که محصول سال های 1994 تا 1998 است را به خوبی می شناسند. توی بیز Toy Biz بین سال های 1994 و 2007 اکشن فیگور های مرد عنکبوتی را تولید پخش کرد. در این دوره آنها بیش از 20 مدل مختلف از شخصیت هایی که در کمیک مرد عنکبوتی بودند را تولید کرده است.

 

کمیک و فیلم سینمایی مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی یک ابرقهرمان خیالی است که نویسنده و خالق آن ، استن لی و استیو دیتکو می باشد. مرد عنکبوتی برای اولین بار در کتاب کمیک گلچین فانتزی شگفت انگیز (اوت 1962) در عصر نقره ای کتاب های کمیک ظاهر شد. تمام امتیاز این شخصیت به کمیک های مارول تعلق دارد. از این رو در تعدادی از فیلم ها، نمایش های تلویزیونی و بازی های ویدیویی که در دنیای مارول تنظیم شده اند، ظاهر می شود.

 

داستان اسپایدرمن

در داستان ها ، اسپایدرمن نام مستعار پیتر پارکر است. او یتیمی است که پس از مرگ والدینش ریچارد و مری پارکر در سانحه هواپیما، توسط عمه می و عمو بن در شهر نیویورک بزرگ شده است. لی و دیتکو در معاملات شخصیتی با مبارزات نوجوانی و مسائل مالی سر و کار داشتند و او را با شخصیت های فرعی زیادی مانند جوآن جیمسون، هری آسبورن، مکس مادل، گوئین استیسی و مری جین واتسون و دشمنانی مانند دکتر اختاپوس، گرین گابلین و ونوم همراه کرده اند. در داستان اصلی پیتر پس از نیش از یک عنکبوت رادیواکتیو، توانایی های مربوط به عنکبوت را پیدا می کند. این توانایی ها شامل چسبیدن به سطوح، قدرت و چابکی فوق بشری و تشخیص خطر با "حس عنکبوتی" است. وی سپس دستگاه های "وب شوتر" مچ اندازی شده را ایجاد می کند که از تار عنکبوت مصنوعی طراحی شده خود استفاده می کند.

 

آثار مکتوب و سینمایی مرد عنکبوتی

مارول مرد عنکبوتی را در چندین مجموعه کتاب کمیک به نمایش گذاشته است که اولین و طولانی ترین آنها مجموعه مرد عنکبوتی شگفت انگیز است. در طول سال ها، شخصیت پیتر پارکر از یک دانش آموز دبیرستانی خجالتی و بی روح شهر نیویورک به دانشجوی کالج آشفته اما خارج از دانشگاه، به معلم دبیرستان متاهل تبدیل شد تا در اواخر دهه 2000 ، یک عکاس مستقل داشته باشد. البته در دهه 2010 ، او به انتقام جویان پیوست. مرد عنکبوتی به دنبال یک طرح تعویض بدن که به نظر می رسد پیتر در آن می میرد، یک قوس داستانی را در بازه زمانی 2012-2014 دربرگرفت.

کتاب کمیک مرد عنکبوتی

هنگامی که مرد عنکبوتی برای اولین بار در اوایل دهه 1960 ظاهر شد، نوجوانان در کتاب های کمیک ابرقهرمانی به عنوان یک شخص جانبی در قالب شخصیت اصلی خود را تصور می کردند. سریال مرد عنکبوتی با حضور پیتر پارکر، دانش آموز دبیرستانی از کوئینز که پشت هویت مخفی مرد عنکبوتی است و خوانندگان جوان با "وسواس خود در مورد رد ، عدم کفایت و تنهایی" می توانند رابطه برقرار کند. در حالی که مرد عنکبوتی برخلاف قهرمانان نوجوان قبلی مانند باکی و رابین ، تمام خواننده اش را در اختیار داشت.

همچنین مرد عنکبوتی هیچ مربی ابرقهرمانی مانند کاپیتان آمریکا و بتمن هم نداشت. بنابراین مجبور شد خودش یاد بگیرد که "با قدرت فراوان باید مسئولیت بزرگی نیز داشته باشد. این جمله دقیقا خطی بود که در صفحه آخر اولین داستان مرد عنکبوتی گنجانده شده است.

داستان های دیگر اسپایدرمن

مارول همچنین کتاب هایی را منتشر کرده است که نسخه های دیگری از مرد عنکبوتی را شامل می شود. از جمله مرد عنکبوتی 2099 ، که شامل ماجراهای میگوئل اوهارا ، مرد عنکبوتی آینده است. مرد عنکبوتی نهایی که شامل ماجراهای پیتر پارکر نوجوان در یک جهان متناوب است. کمیک های مرد عنکبوتی نامتناهی که نوجوانی مایلز مورالس را به تصویر می کشد که پس از مرگ فرضی پیتر پارکر نهایی، مانتو مرد عنکبوتی را به دست می گیرد. مایلز بعداً به جریان اصلی ادامه می یابد که او گاهی در کنار پیتر کار می کند.

 

ابرقهرمان تجاری

مرد عنکبوتی یکی از محبوب ترین و موفق ترین ابرقهرمانان تجاری است. او در قالب های بی شماری از انواع رسانه ها ظاهر شده است. از جمله چندین مجموعه تلویزیونی متحرک و زنده، کمیک استریپ روزنامه های سندیکایی و یک سری فیلم. این شخصیت برای اولین بار در عمل زنده توسط دنی سیگرن در داستان های سوپر عنکبوتی، یک اسکیت شرکت الکتریکی که از سال 1974 تا 1977 اجرا می شد، به تصویر کشیده شد.

در فیلم ها ، مرد عنکبوتی توسط بازیگران توبی مگوایر ، اندرو گارفیلد و در دنیای سینمایی مارول توسط تام هالند به تصویر کشیده شده است. صداپیشگی وی توسط کریس پاین و جیک جانسون در فیلم انیمیشن مرد عنکبوتی: در جهان برعکس بود. ریو کارنی در اصل در نقش مرد عنکبوتی در موزیکال 2010 مرد عنکبوتی: خاموش تاریکی برادوی بازی کرد. مرد عنکبوتی به عنوان یک شخصیت ابرقهرمانی و کمیک بوک مورد استقبال قرار گرفته است. او اغلب به عنوان یکی از محبوب ترین و نمادین ترین شخصیت های کمیک بوک در تمام دوران ها و یکی از محبوب ترین شخصیت ها در تمام داستان ها رتبه بندی می شود.

 

اسباب بازی مرد عنکبوتی

یکی از جاهایی که در خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی می تواند به شما کمک کند و محصولات با قیمت ارزان و کیفیت خیلی خوب را به شما معرفی کند، فروشگاه اینترنتی دالیدل است. کافی است در گوگل کلمه دالیدل را جستجو کنید.

تاکنون بیش از 60،000 شخصیت اکشن فیگور از مرد عنکبوتی تولید شده است. همه این ها رو گفتیم اما هنوز جایی رو برای خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی ارزان در ایران معرفی نکرده ایم. بهترین جایی که بتوانید اسباب بازی و اکشن فیگور مرد عنکبوتی را تهیه کنید طبق تحقیقات ما فروشگاه اینترنتی دالیدل است. برای این که از سایت دالیدل بازدید کنید کافی است تا کلمه "دالیدل" را در گوگل جستجو کنید.

 ونوم  اولین اکشن فیگور از بین شخصیت  های انیمیشن مرد عنکبوتی بود و دارای یک سر متحرک با آرواره های پر زرق و برق بود. ونوم بیوت مورد علاقه طرفداران فیلم مرد عنکبوتی شگقت انگیز 3 با دوبله فارسی بود. این اسباب بازی با رنگ آمیزی سیاه و سفید جت جالب به نظر می رسید. وقتی پاهای او را به هم نزدیک می کردید ، فک ها با حرکتی تکان دهنده باز و بسته می شدند.

 

خط تولید قدیمی اکشن فیگور و اسباب بازی مرد عنکبوتی سری توی بیز

در آن دوران اکثر این اکشن فیگورها به طور کلی با مجسمه سازی و رنگ آمیزی خیلی ضعیف تولید می شدند. تقریباً همه سریال ها ، به جز یک زن و شوهر ، دارای دو یا سه شکل مختلف مرد عنکبوتی بودند که اساساً یکسان بودند. تنها تفاوت بین آنها لوازم جانبی شامل رنگ آمیزی یا ویژگی اکشن بود. دست های انها متفاوت بود اما در کل بدن و مجسمه های سر یکسان بودند. تنها نکته مثبت این بود که آنها برای بازی بسیار سرگرم کننده و بسیار محبوب بچه ها بودند. هر یک از شکل های سری 1-7 خط تولید نیز دارای یک پین جمع آوری کننده پاداش بودند.

کارت های پشتی نیز برای پایین آوردن هزینه ها کاملاً عام بودند و در بالای آن یک آرم مرد عنکبوتی به سبک کارتونی (نگاه کنید به بالا). در زیر این سمت چپ کارت ، نقاشی شکل کارتونی به شکل کارتونی دیده می شود و در سمت راست حباب حاوی شکل که تقریباً دو سوم کارت را اشغال می کرد، بود. در نیمه بالای پشت کارت آرم مرد عنکبوتی در بالا و همان تصویر در قسمت جلوی آن با یک بیوگرافی کوتاه از این شخصیت وجود داشت. نیمه پایینی مجموعه عکس های هر یک از شخصیت های سری فعلی و سری قبلی بود. به عنوان مثال سری فیلم مرد عنکبوتی 4 دارای عکس هایی از فیلم مرد عنکبوتی 3 و مرد عنکبوتی 4 شخصیت در پشت بود.

 

بهترین راهنمای اکشن فیگور و اسباب بازی مرد عنکبوتی

تاکنون بیش از 60،000 شخصیت اکشن فیگور از مرد عنکبوتی تولید شده است.

 

سری جدید متحرک مرد عنکبوتی 1994

اولین مجموعه ارقام تولید شده توسط اسباب بازی بیز ، سری انیمیشن مرد عنکبوتی دور از خانه بود که از 1994 تا 1998 اجرا شد که به نوبه خود براساس عناوین کمیک اسپایدرمن طولانی بود. چند سری اول از سری مرد عنکبوتی پس از ظاهر شدن در مجموعه انیمیشن مدل سازی شد. این که کدام شخصیت ها در مجموعه قرار می گیرند، تأثیر گذارند.

هفت سری اول تحت عنوان عمومی "مرد عنکبوتی متحرک" قرار گرفتند اما از اواسط سال 1996 ، یعنی بعد از سری 7 ، آنها تصمیم گرفتند که به هر نسخه یک عنوان فرعی بدهند. این امر عمدتا برای کمک به خرده فروشان بود که از هر سری متمایز شوند. زیرا در سال 1998 ، هنگام سفارش ، ذخیره سازی مجدد و سهام و غیره ، در مجموع 18 مورد وجود داشت.

 • اسپایدر من مسابقه ای
 • اسباب بازی مرد عنکبوتی سیاه
 • دکل با "قدرت مشت زدن"
 • ونوم
 • قاتل با ارتش کشنده
 • دکتر هشت پا با "اقدام شلاق شاخک"
 • هابگولین با "بمب کدو تنبل"
 • اسمیت با "قدرت فشار"
 • ونوم با "جداکننده فک"
اسباب بازی شخصیت های اسپایدرمن

اسپایدرمن طرح براق قرمز و آبی با یک عنکبوت سیاه بر روی سینه و روی بازوی راست خود داشت. یک قطعه الکترونیکی داشت که از کف آن بیرون زده بود. وقتی سوئیچ را برمی داشتید ، او امچ دست خود را می گرفت.

اسمیت دارای صدای بسیار خوب و مجسمه سازی دقیق مطابق با سریال های تلویزیونی است. او همچنین دارای یک دم اسبی با قابلیت جابجایی است.

ونوم اولین اکشن فیگور از بین شخصیت  های انیمیشن مرد عنکبوتی بود و دارای یک سر متحرک با آرواره های پر زرق و برق بود.

ونوم بیوت مورد علاقه طرفداران فیلم مرد عنکبوتی شگقت انگیز 3 با دوبله فارسی بود. این اسباب بازی با رنگ آمیزی سیاه و سفید جت جالب به نظر می رسید. وقتی پاهای او را به هم نزدیک می کردید ، فک ها با حرکتی تکان دهنده باز و بسته می شدند.

قاتل مانند ونوم قرمز رنگ آمیزی شده بود و با طرح های پلاستیکی بود. این شخصیت با ضربه محکم و ناگهانی در بازوهای اسلحه و صدای مناسب نیز از  شخصیت محبوب فیلم کارتون مرد عنکبوتی بازگشت به خانه  Toy Biz بود. او با لوازم جانبی مختلفی که می توان آنها را قیچی کرد، به همراه پنجه و تبر بود. "ویژگی عمل" هم این بود که هنگامی که کمر او چرخانده شود ، دستانش با یک حرکت مشتی حرکت می کنند.

دکتر اختاپوس!:  تقریباً به اندازه خود قهرمان اصلی، قدیمی ترین دشمن اسپایدرمن بود. او شاخک های شلاقی و صدای عالی و مجسمه ای کاملاً بی عیب و نقص را به نمایش می گذاشت. با یک طرح رنگی روشن، سبز و زرد و چهار بازوی مکانیکی که توسط یک بند در هر بازو و یک "دکمه" در عقب حرکت داده شده است، که برای دستکاری بازوها کشیده می شود یک ویژگی عملی ساده اما زیبا به شمار می رفت.

 

سری انیمیشن اسپایدرمن 5 محصول 1995

این یکی دیگر از شخصیت های مرد عنکبوتی بود که برخی از شخصیت های جدیدتر قسمت های بعدی مجموعه انیمیشن مرد عنکبوتی را معرفی می کند. اشرار در این مجموعه از محبوب ترین شخصیت ها بودند که باعث محبوبیت این مجموعه در بین طرفداران شدند. در ابتدا قرار بود شخصیت قاتل نیز در این خط تولید باشد اما برای کاهش هزینه ها حذف شد.

اکشن فیگور شخصیت های اسپایدرمن

مرد عنکبوتی شش دست شخصیتی کاملاً منحصر به فرد و محبوب ود. بر روی این شکل مرد عنکبوتی شش بازو وجود داشت که نتیجه یک آزمایش ناموفق علمی بود. همه بازوها دارای مفصل و همچنین پاها ، زانوهای قابل خم شدن و حرکت گردن بودند. همچنین با یک دستکش منگنه دار تاشو و یک گیره تاج دار تولید شده است. یک ویژگی "اکشن" جالب و عجیب این بود که هنگام فشردن پاها به هم ، همه بازوها از ناحیه شانه می چرخند.

اسباب بازی مرد عنکبوتی شگقت انگیز قهرمان ما را نشان می دهد که لباسی ژنده پوش ، پاره و آشفته بر تن دارد که نشان می دهد از یک مبارزه خیلی سخت برگشته است. مفاصل معمول وی در گردن ، شانه ها ، آرنج ، پاها و زانوها قرار داشت.

اسباب بازی مرد عنکبوتی شش حسی هم لباسی به رنگ مشکی با الگوهای تار عنکبوت قرمز و شلوار چسبان آبی رنگ بود. او با یک قلاب وب و بند ناف به مچ دستش آمد. هنگامی که گیره را فشار می دادید ، بازوهایش برای بالا رفتن از بالا و پایین حرکت می کردند.  مفصل او نیز در گردن ، شانه ها ، آرنج ، زانوها و پاها بود.

موربیوس یکی دیگر از شخصیت های سرسخت انیمیشن مرد عنکبوتی بود اما فاقد حفره های مکنده خون کف دستش بود. او را با کت شام مشکی ، پیراهن قرمز با رگه های سفید که از روی بازوها و شلوار آبی عبور کرده بود ، طراحی کرده بودند. او همچنین چشمان براق سوراخ، ریش بزی و موهای بلند سیاه داشت.

 

خرید اسباب بازی اسپایدرمن شگفت انگیز و بازگشت به خانه

همه این ها رو گفتیم اما هنوز جایی رو برای خرید اسباب بازی مرد عنکبوتی ارزان در ایران معرفی نکرده ایم. بهترین جایی که بتوانید اسباب بازی و اکشن فیگور مرد عنکبوتی را تهیه کنید طبق تحقیقات ما فروشگاه اینترنتی دالیدل است. برای این که از سایت دالیدل بازدید کنید کافی است تا کلمه "دالیدل" را در گوگل جستجو کنید.

ارسال نظر

خوش آمدید

دنیای کودکانه های اسباب بازی دالیدل

آمار

 • بازدید امروز: 8
 • بازدید دیروز: 21
 • بازدید کل: 11505

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی