Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

فیلم سینمایی هالک با دوبله فارسی

بازدید: 332

هالک یک ابرقهرمان خیالی است که در انتشارات ناشر آمریکایی مارول کامیکس ظاهر می شود. این شخصیت توسط دو هنرمند و نویسنده با نام استن لی و جک کربی خلق شده اند.  اولین بار در اولین شماره هالک شگفت انگیز (مه 1962) ظاهر شد. شخصیت وی در ظاهر کتاب های کمیک ، هالک است ، انسانی با پوسته شبه انسان، عضلانی و عضلانی که دارای میزان زیادی قدرت جسمانی است. همچنین هالک تغییر دهنده منش و رفتار دکتر رابرت بروس بنر است که از نظر جسمی ضعیف ، عقب مانده اجتماعی و از نظر عاطفی محافظه کار است. فیزیکدان رابرت بروس بنر و هالک به عنوان شخصیت های مستقلی هستند که از هم کینه دارند.

 

شخصیت هالک کمیک

به دنبال قرار گرفتن تصادفی اشعه های گاما در نجات جان ریک جونز در حین انفجار بمب آزمایشگاهی، بنر در اثر استرس عاطفی، برخلاف میل وی یا برخلاف میل وی، از نظر جسمی به هالک تبدیل می شود. او اغلب منجر به تجاوز های مخرب و درگیری هایی می شود که بنر را پیچیده می کند. زندگی غیرنظامی سطح قدرت هالک به طور معمول متناسب با میزان خشم او منتقل می شود. هالک که معمولاً به عنوان یک وحشی خشمگین به تصویر کشیده می شود ، با شخصیت های دیگر بر اساس روان شکسته بنر ، از یک نیروی نامعقول و مخرب به یک جنگجوی درخشان یا دانشمند نابغه در نوع خود نشان داده شده است.

برخلاف میل هالک و بنر برای تنهایی، این شخصیت از بازیگران پشتیبانی زیادی برخوردار است. این موضوع شامل عاشق بنر بتی راس، بهترین دوست وی ریک جونز ، پسر عمویش شیهالک و درمانگر و متحد داك سامسون است. افزون بر این، شخصیت هالک آلتر ایگو شخصیت های مهم و کلیدی دیگری مانند بنیانگذاران تیم ابرقهرمانی انتقام جویان، ملکه قاهره، همرزمان کورگ و میک و پسران سوکار و هیرو کالا دارد. با این حال، قدرت غیرقابل کنترل او را در تضاد با قهرمانان دیگرش و دیگران قرار داده است. برخلاف این، او با تمام تلاش خود تلاش می کند تا در هنگام مبارزه با اشرار مانند رهبر، مکروه ، جذب انسان و موارد دیگر ، آنچه را که درست است انجام دهد.

فیلم هالک

شکل گیری هالک

لی اظهار داشت که آفرینش هالک از ترکیبی از فرانکنشتاین و دکتر جکیل و آقای هاید الهام گرفته شده است. اگرچه رنگ آمیزی هالک در طول تاریخ انتشار شخصیت متفاوت بوده است ، اما معمول ترین رنگ آن سبز است. از آن زمان بود که اسباب بازی هالک هم به رنگ سبز در آمد.

 

انواع آثار منسوب به هالک

یکی از شاخص ترین شخصیت ها در فرهنگ عامه، این شخصیت در کالاهای مختلفی مانند لباس و وسایل قابل جمع آوری، الهام گرفته از ساختارهای دنیای واقعی (مانند جاذبه های پارک موضوعی) ظاهر شده است و به آنها اشاره شده است. تعدادی از رسانه ها بنر و هالک در بازی های زنده، انیمیشن و بازی های ویدیویی اقتباس شده اند. این شخصیت برای اولین بار توسط اریک بانا در یک فیلم بلند اکشن زنده بازی شد.

در دنیای سینمایی مارول این شخصیت توسط ادوارد نورتون در فیلم هالک باورنکردنی (2008) و مارک روفالو در فیلم های انتقام جویان (2012) ، مرد آهنین 3 (2013) در قالب یک شخصیت به تصویر کشیده شد. انتقام جویان : دوران آلترون سال 2015 ، ثور: راگناروک محصول 2017 ، انتقام جویان: جنگ بی پایان محصول 2018 ، کاپیتان مارول محصول 2019 و انتقام جویان : پایان بازی محصول 2019 . البته طبق اخبار منتشر شده شی هالک برای سال 2022 نیز در حال آماده سازی است.

خرید اکشن فیگور و اسباب بازی هالک

برای خرید اکشن فیگور و اسباب بازی هالک شگفت انگیز که قیمت خیلی ارزان و کیفیت خیلی خوبی داشته باشد، فقط و فقط به فروشگاه اینترنتی دالیدل سر بزنید. کافی است کلمه دالیدل را در گوگل جستجو کنید.هیچ مطلبی یافت نشدخوش آمدید

دنیای کودکانه های اسباب بازی دالیدل

آمار

  • بازدید امروز: 10
  • بازدید دیروز: 21
  • بازدید کل: 11507

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی