Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

بهترین اسباب بازی های پسرانه

بهترین اسباب بازی های پسرانه

بهترین اسباب بازی های پسرانه را بشناسید

 

اسباب بازی بتمن و سوپرمن و اسباب بازی لگو مرد عنکبوتی

اسباب بازی بتمن و سوپرمن

اسباب بازی و اکشن فیگور ابر قهرمان هایی مانند بتمن، سوپرمن و مرد عنکبوتی از آن دسته کالاهایی است که تمام گروه های سنی بالای 6 سال را شامل می شود. 

در تمام گروه های سنی از کودک گرفته تا میان سال، افراد زیادی هستند که به ابر قهرمان های دنیای کمیک و شخصیت های فیلم های سینمایی مانند اونجرز علاقه زیادی دارند. در دنیای کمیک و ابرقهرمانی 3 شخصیت هستند که قطعاً تمام طرفداران کمیک آنها را دوست دارند:

1- بتمن

2- مرد عنکبوتی

3- سوپرمن

حالا تصور کنید که مجموعه ای وجود داشته باشد که بشود هر سه شخصیت ابرقهرمان را در آن پیدا کرد. قطعاً وجود سه اسباب بازی یا اکشن فیگور از شخصیت ها قیمت آن مجموعه را بالا می برد. حالا تصور کنید که ارتفاع هر کدام از آنها 30 سانتی متر نیز باشد. یعنی در ابعاد بزرگ هم باشند. قطعاً قیمت این مجموعه باید بیشتر از 500 هزار تومان باشد. 

اما در دالیدل مجموعه سه اسباب بازی بتمن و سوپرمن و همچنین اسباب بازی مرد عنکبوتی با ارتفاع 30 سانتی متری با قیمت کمتر از 250 هزار تومان در حال فروش است.

 

اسباب بازی لگو مرد عنکبوتی

اما برای بچه های کوچکتر که به دنبال سرگرمی های جذابی هستند همیشه لگو ها بسیار سرگرم کننده است. لگو مرد عنکبوتی دور از خانه یکی از این موارد است که بچه هایی که به شخصیت مرد عنکبوتی علاقه دارند. به دنبال آن نیز هستند. در دالیدل مجموعه ای از لگو مرد عنکبوتی وجود دارد که دارای 6 تیپ می باشد. این مجموعه کم نظیر با کمترین قیمت در حال عرضه است.

 

خرید محصولات

برای خرید محصول بر روی عبارت های زیر کلیک کنید.

.

اسباب بازی بتمن و سوپرمن و مرد عنکبوتی                       لگو مرد عنکبوتی

.

ارسال نظر

خوش آمدید

دنیای کودکانه های اسباب بازی دالیدل

آمار

  • بازدید امروز: 5
  • بازدید دیروز: 21
  • بازدید کل: 11502

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی