Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مقالات

بازدید: 832

اسباب بازی پسرانه

اسباب بازی ها و سرگرم شدن با آنها بخش اصلی و مهم دوران کودکی ما به حساب می آیند. این روزها در بازار را که بگردید نمونه های بسیار متنوعی از اسباب بازی ها پیدا می کنید. از اسباب بازی های ارزان گرفته تا نمونه های گران قیمت، نسخه های کپی و متفرقه تا نمونه های اورجینال هم برای دختران و هم برای پسران کار انتخاب را برای خانواده ها سخت می کند. برای ین که کار انتخاب برای اسباب بازی های پسرانه را راحت تر کنیم، ما به شما یک پیشنهاد ویژه می دهیم: به دنبال اسباب بازی قهرمان فیلم های مارول و کارتون های مورد علاقه پسرتان باشید.

این کار دو حسن دارد: هم قطعاً او خوشحال می شود که هدف اول شما هم همین است؛ و هم دست به الگوسازی قوی برای او می زنید. حتماً می پرسید چگونه این اسباب بازی ها می تواند الگوسازی کند! پس بقیه مطلب را بخوانید.

 

اسباب بازی ابرقهرمانان

شخصیت های قهرمان اگر درست انتخاب شوند، می توانند الگوی بسیار خوبی باشند. وقتی کودک با اسباب بازی ابرقهرمانان بازی می کند، در تصوراتش آن قهرمان همیار و دستیار او می شود. بنابراین ناخودآگاه ذهن او قهرمان بودن را تمرین می کند و خود را در نقش یک قهرمان می بیند. این زمینه پیروزی او در خیلی از زمینه هایی است که در آینده وارد آن می شود و باید در آنها برتر از دیگران باشد. در زیر نمونه هایی را ذکر کرده ایم:

 

اسباب بازی مارول

اسباب بازی مرد عنکبوتی یا اسپایدرمن یکی از چندین اسباب بازی مارول است که یکی از شخصیت های پرطرفدار و محبوب پسرها می باشند. او کسی بود که گاهی از مسائل شخصی خود را رها می کرد. زیرا اولویت اش زندگی و جان انسان های دیگر بود. او شخصیتی خیالی بود و خیلی از بچه ها این را می دانند، اما او کسی بود که می توانست کارهایی انجام دهد که هیچ کس قادر به انجام آنها نبود. پسر شما هنگام سرگرم شدن با اسباب بازی مرد عنکبوتی و یا حتی مینی فیگورهای لگو مرد عنکبوتی نیز در ذهنش خود را کسی تصور می کند که قادر است کارهایی انجام دهد که ستایش دیگران را برانگیزد. او همیشه در انجام مسئولیت هایش موفق است و می تواند کارهای سختی را به سرانجام برساند.

 

اسباب بازی قهرمانان

هر یک از قهرمانان ویژگی های جالبی در داستان و شخصیت خود دارند. سوپرمن یکی از آنها است. او یکی از موجوداتی است که توانایی های خارق العاده ای داشت. اما مهم ترین حرف سوپرمن این بود که "غیرممکن ها ممکن است". سرگرمی با اسباب بازی سوپرمن و این شخصیت قدرتمند این آموزه را در ضمیر ناخودآگاه فرزند شما قرار می دهد که نباید در چارچوب هایی که بشر ساخته است خود را مقید کند و بداند که همه چیز ممکن است اگر بخواهد.

 

اسباب بازی ابرقهرمان ها

بتمن یکی از جذاب ترین و بی شک پرطرفدارترین شخصیت محبوب بین بچه ها و نوجوانان می باشد. در حال حاضر می توان به جرئت گفت که اسباب بازی بتمن اولین چیزی است که خیلی از بچه ها به آن فکر می کنند. بتمن شخصیتی بود که برعکس خیلی از ابرقهرمان های دیگر از قدرت خارق العاده ای برخوردار نبود. بلکه از توانایی های جسمی و مالی خود و مهم تر از همه تکنولوژی و هوش بالای خود برای انجام مسئولیت هایش بهره می برد. از این رو خیلی از بچه ها او را بیشتر دوست دارند چون نمونه واقعی تری از یک قهرمان است که می توان به او اعتماد کرد.

 

اسباب بازی و عروسک سگهای نگهبان

در کنار ابر قهرمان ها و تمام شخصیت های دوست داشتنی فیلم های سینمایی دنیای کمیک، موجوداتی هستند که قهرمان اند اما انسان نیستند. افرادی که به انسان ها کمک می کنند تا زندگی بهتری داشته باشند و حتی جان خود را به خطر می اندازند. در بین تمام موجودات و حیواناتی که در سیاره زمین زندگی می کنند باوفاتر از سگ ها هم مگر هستند؟!

مدتی است که از پخش کارتون و انیمیشن پاپاترول یا سگهای نگهبان می گذرد. در همین مدت کوتاه هم پسرها و هم دخترهای زیادی به این سگ های شیرین و دوست داشتنی علاقه مند شده اند. سگ های نگهبان سگ هایی هستند که توسط یک انسان به نام رایدر هدایت می شود و رایدر رئیس و آموزگار آنها است. این سگ ها هر کدام توانایی های خاصی دارند که دیگری ندارد. اولین آموزه این شخصیت ها به بچه ها هم همین است: قرار نیست تو در همه زمینه ها بهترین باشی!

عروسک پولیشی و اسباب بازی سگ های نگهبان مجموعه ای است از تمام شخصیت ها از قبیل چیس، راکی ، اسکای و مارشال که قدرت خارق العاده ای ندارند. بلکه از توانایی خاصی برخوردار اند. به عنوان مثال اسباب بازی سگ پلیس چیس سگی است که در چارچوب قانون سعی می کند تا به دیگران کمک کند. یا عروسک و اسباب بازی سگ مارشال که یک سگ آتشنشان است. یا سگ راکی که یک سگ باهوش است و پر از ایده های خلاقانه است که در مأموریت های مختلف خیلی به گروه امداد کمک می کنند. بله گروه! سگ ها باید در یک گروه و با همدیگر به دیگران کمک کنند تا زندگی بهتری داشته باشند. این هم آموزه مهم دوم بود!

در صورتی که قصد خرید اسباب های سگ های نگهبان را داشتید نمونه هایی هست که از جذابیت های بیشتری برای بچه ها برخوردار هستند که قیمت ارزانی هم دارند. سگ اسباب بازی متحرک در فروشگاه دالیدل این ویژگی را دارد که به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید اسباب بازی سگهای نگهبان حتماً به دالیدل مراجعه کنید. آدرس اینترنتی این سایت برای خرید اینترنتی را در گوگل با جستجوی دالیدل پیدا می کنید.

 

 

 

 

 

 



هیچ مطلبی یافت نشد



خوش آمدید

دنیای کودکانه های اسباب بازی دالیدل

آمار

  • بازدید امروز: 9
  • بازدید دیروز: 21
  • بازدید کل: 11506

مشاوره، آموزش، طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی